Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
AIK Gul Pojkar Röd A (födda 2006-2007)
Bele Barkarby IF IBF P08/09 Pojkar Röd C (födda 2008-2009)
Bele Barkarby IF IBF P07/08 Pojkar Röd B (födda 2007-2008)
Bele Barkarby IF IBF F12 Flickor Blå C (födda 2012-2013) 4 mot 4
Bele Barkarby IF IBF F-Röd Flickor Röd C (födda 2008-2009)
Bele Barkarby IF IBF F-Röd Flickor Röd B (födda 2007-2008)
Bele Barkarby IF IBF F-Röd Flickor Röd A (födda 2006-2007)
Djurgårdens IF F09/11 Flickor Röd D (födda 2009-2010)
FBI Tullinge P11 Pojkar Ljusröd 11 (födda 2011-2012)
FBI Tullinge P10 Pojkar Ljusröd 10 (födda 2010-2011)
FBI Tullinge P10 Pojkar Röd D (födda 2009-2010)
FBI Tullinge P09 Pojkar Röd C (födda 2008-2009)
FBI Tullinge P08 Pojkar Röd B (födda 2007-2008)
FBI Tullinge P08 Pojkar Röd B (födda 2007-2008)
FBI Tullinge P07 Pojkar Röd A (födda 2006-2007)
FBI Tullinge F12 Flickor Blå C (födda 2012-2013) 4 mot 4
FBI Tullinge F13 Flickor Blå C (födda 2012-2013) 4 mot 4
FBI Tullinge F10 Flickor Röd 10 (födda 2010-2011)
FBI Tullinge F11 Flickor Röd 10 (födda 2010-2011)
FBI Tullinge F10 Flickor Röd D (födda 2009-2010)
FBI Tullinge F09 Flickor Röd C (födda 2008-2009)
FBI Tullinge F08 Flickor Röd B (födda 2007-2008)
FBI Tullinge F07 Orange Flickor Röd A (födda 2006-2007)
FBI Tullinge F07 Svart Flickor Röd A (födda 2006-2007)
Hammarby IF F06/07 Flickor Röd A (födda 2006-2007)
Huddinge IBS P11 lag 2 Pojkar Ljusröd 11 (födda 2011-2012)
Huddinge IBS P11 lag 1 Pojkar Ljusröd 11 (födda 2011-2012)
Huddinge IBS P09 Röd Pojkar Röd D (födda 2009-2010)
Huddinge IBS P09 Vit Pojkar Röd D (födda 2009-2010)
Huddinge IBS P08 Pojkar Röd C (födda 2008-2009)
Huddinge IBS Pojkar Röd A (födda 2006-2007)
Huddinge IBS F10/11 Röd Flickor Röd 10 (födda 2010-2011)
Huddinge IBS F09 Flickor Röd D (födda 2009-2010)
Huddinge IBS F08 Flickor Röd B (födda 2007-2008)
Huddinge IBS F07 Flickor Röd A (födda 2006-2007)
Huddinge IBS F06 Flickor Röd A (födda 2006-2007)
Hässelby SK IBK P09, lag 1 Pojkar Röd C (födda 2008-2009)
Hässelby SK IBK P09, lag 2 Pojkar Röd C (födda 2008-2009)
IK Sirius IBK P12 Pojkar Ljusröd 11 (födda 2011-2012)
Ingarö IF F07-09 Flickor Röd C (födda 2008-2009)
IS Saga P06/07 vit Pojkar Röd A (födda 2006-2007)
IS Saga P06/07 svart Pojkar Röd A (födda 2006-2007)
Nykvarns IF P08 Pojkar Röd B (födda 2007-2008)
Nykvarns IF P06 Pojkar Röd A (födda 2006-2007)
Nykvarns IF F09-10 Flickor Röd D (födda 2009-2010)
Nynäshamns IBK F09/10 Flickor Röd 10 (födda 2010-2011)
Nynäshamns IBK F09/10 Flickor Röd D (födda 2009-2010)
Salems IF P10-12 Pojkar Ljusröd 11 (födda 2011-2012)
Salems IF P10-12 Pojkar Ljusröd 10 (födda 2010-2011)
Skogås IBK P10 Pojkar Ljusröd 10 (födda 2010-2011)
Skogås IBK P11 Pojkar Ljusröd 10 (födda 2010-2011)
Skogås IBK P09 Pojkar Röd D (födda 2009-2010)
Sköndals IK P10 Pojkar Ljusröd 10 (födda 2010-2011)
Sörskogens IF P09-10 Pojkar Röd D (födda 2009-2010)
Telge IBK F07-09 Flickor Röd B (födda 2007-2008)
Trosa Edanö IBK P07/08 Pojkar Röd B (födda 2007-2008)
Trosa Edanö IBK F09/10 Flickor Röd D (födda 2009-2010)
Tungelsta IF Flickor Röd C (födda 2008-2009)
Tyresö Trollbäcken IBK P08 Pojkar Röd C (födda 2008-2009)
Tyresö Trollbäcken IBK P07 Pojkar Röd B (födda 2007-2008)
Täby FC P07 Pojkar Röd A (födda 2006-2007)
Täby FC F10 Gribby Flickor Röd 10 (födda 2010-2011)
Vaksala SK P07/08 Pojkar Röd B (födda 2007-2008)
Vallentuna IBK P08 Pojkar Röd C (födda 2008-2009)
Vallentuna IBK P07 Pojkar Röd B (födda 2007-2008)
Vallentuna IBK Pojkar Röd A (födda 2006-2007)
Vendelsö IK P10 Pojkar Ljusröd 10 (födda 2010-2011)
Vendelsö IK P08 Pojkar Röd C (födda 2008-2009)
Vendelsö IK F12/13 vit Flickor Blå C (födda 2012-2013) 4 mot 4
Vendelsö IK F12/13 blå Flickor Blå C (födda 2012-2013) 4 mot 4
Vendelsö IK F09/10 Flickor Röd D (födda 2009-2010)
Vendelsö IK F07/08 Flickor Röd B (födda 2007-2008)
Vendelsö IK F06/07 Flickor Röd A (födda 2006-2007)
Värmdö IF P07 Pojkar Röd B (födda 2007-2008)
Väsby AIK F Röd Flickor Röd C (födda 2008-2009)
Väsby AIK F Röd Flickor Röd B (födda 2007-2008)
Åkersberga IBF U16 Flickor Röd A (födda 2006-2007)
Älta IF P09/10 Pojkar Röd D (födda 2009-2010)
Älvsjö AIK P07 Pojkar Röd B (födda 2007-2008)
Älvsjö AIK IBF F08 Flickor Röd C (födda 2008-2009)
Älvsjö IBK P10/11 Pojkar Ljusröd 10 (födda 2010-2011)
Älvsjö IBK P10 Pojkar Ljusröd 10 (födda 2010-2011)
Älvsjö IBK F10 Flickor Röd D (födda 2009-2010)